UVED House | Obklady, dlažby a vybavení koupelen

Koupelny na klíč

Nabízíme vám možnost komplexní rekonstrukce koupelny na klíč. Při plánování rekonstrukce koupelny vám náš projektant pomůže nejen s návrhem dispozičního řešení přestavby a designu vaší nové koupelny a sociálního zařízení, ale také s výběrem vhodných obkladových materiálů, sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů.

Naše služba koupelny na klíč zahrnuje technologické poradenství, dopravu a vynášku materiálu až do bytu, zednické a obkladačské práce, sádrokartonářské práce, instalatérské práce, novou elektroinstalaci, montáž zařizovacích předmětů, odvoz suti a odpadu a jeho ekologickou likvidaci.


 Navštivte naše studio

Nad šálkem dobré kávy či čaje Vám náš šikovný manažer vysvětlí podmínky služby a pomůže s výběrem materiálů.

Zaměříme rekonstruovaný prostor

Pokud se po návštěvě pobočky a vysvětlení podmínek realizace rozhodnete službu využít, do tří pracovních dnů se vám ozveme a společně si dohodneme termín pro zaměření prostor určených k realizaci. V místě realizace provede náš specialista odborné zaměření, podle kterého přesně určíme rozsah prací a zpracujeme grafický návrh.

Vytvoříme grafický 3D návrh

Grafický návrh ve variantě Basic poskytujeme v rámci služby ZDARMA. Díky 3D návrhu ve fotografické kvalitě uvidíte svoji budoucí koupelnu ještě před zahájením prací a představa o nové koupelně bude tak dokonalá. Grafický návrh vám také usnadní sladění vybraných materiálů. Při objednání vizualizace uhradíte cenu vybrané varianty dle ceníku. Při platbě materiálu vám bude vrácena částka odpovídající ceně varianty Basic. První náhledy vaší koupelny obdržíte do pěti pracovních dnů od zaměření.

Vypracujeme cenovou nabídku

Pokud budete s grafickým návrhem spokojeni, spočítáme množství materiálu včetně prořezů, naceníme práci a zašleme vám podrobnou cenovou nabídku. V tomto okamžiku máte plné právo se rozhodnout, chcete-li dílo realizovat s námi nebo ne. Pokud se rozhodnete dílo nerealizovat, není problém odebrat pouze materiál za maloobchodní ceny.

Sepíšeme smlouvu o dílo

Rekonstrukce koupelen provádíme za 7-10 pracovních dní. Ostatní realizace podle náročnosti projektu.

Zrealizujeme a předáme novou koupelnu

Celý průběh stavby dozoruje námi pověřený odborník. Po dokončení všech prací vám dílo předáme písemným protokolem. Obdržíte od nás potřebné doklady související s realizací Vaší nové koupelny.


 V případě zájmu vyplňte náš kontaktní formulář nebo se zastavte v našem studiu v Uherském Hradišti.

Kontaktní formulář

 

3D návrhy koupelen